TIP! Ryanair - Řecko do pětistovky - Chalkidiki - levné letenky Soluň (Thessaloniki) z Vídně a nebo Bratislavy (tam a zpět) od 434,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko do pětistovky - levné letenky Soluň (Thessaloniki) z Vídně a nebo Bratislavy (tam a zpět) od 434,- Kč
Rezervace letenky

Na řecký poloostrov Chalkidiki se dostaneme již od pouhé pětistovky. Jak vyzrát na nejlevnější letenky na letošní sezónu? Reagujte pohotově! Právě teď je uvolněna početná řádka obousměrných levných letenek do Soluni (Thessaloniki). Nejlevněji nás na Chalkidiki letecky dopraví Ryanair a to již od 473,- Kč. Odlétá se z Vídně.

Dostupnost: Zpáteční letenky na Chalkidiki (Soluň z Vídně) od pětistovky obsahují termíny od března. Pomýelt můžeme i na sezónní lety, jenž nestojí o mnoho více ani na letní prázdniny.

Odlétá se s nízkonákladovkou Ryanair z letiště Vídeň (VIE) s příletem na řecké letiště Thessaloniki (SKG) Makedonia airport - Řecko. Doba letu je 1 hodina a 45 minut. Stejně i zpátky.

U nízkonákladového letu aerolinek Ryanair je zahrnuto jedno příruční zavazadlo bez doplatku.

Dopravce: Ryanair

Při letu do Soluně máme však možností daleko více. Linka z Bratislavy se prodává již od 637,- Kč. Z Vídně létá na Chalkidiki i Wizz Air a to od 689,- Kč. Čtvrtá varianta je pro ty, jenž chtěji letět na Thessaloniki z německého Norimberku.

TIP: Přehled všech letenek na Chalkidiki

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnější letenky Řecko

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.