TIP! Ryanair ✈ Řecko - Chalkidiki - akční letenky Soluň (Thessaloniki) z Bratislavy ↔ od 938 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - Chalkidiki - akční letenky Soluň (Thessaloniki) z Bratislavy ↔ od 938 Kč
Rezervace letenky

Plánujete část letošního podzimu strávit v Řecku a zhlédnout taky nějakou tu památku? Nyní se naskytla možnost pro ideální trip na Chalkidiki. Za zpáteční let se nám totiž může podařit utratit méně než tisícovku. Jako příklad jsme vybrali Ryanair lowcost obousměrnou letenku do Soluně (Thessaloniki) s odletem ze slovenské Bratislavy již od 938 Korun.

Kdy letět na Chalkidiki?

Jestli neholdujete přílišnému vedru, které panuje o letních prázdninách, tak cesta na podzim je pro vás jako stvořená. Pro návštěvu památek a turistiku počasí okolo dvaceti stupňů je ideál. Nejlevnější letenky do Soluně (Thessaloniki) při odletu z Bratislavy vychází na odlet například už pozítří 12. října 2022. Zajímavě vychází ceny také na listopad.

Jak se dostanu do Řecka?

Letí se nízkonákladovým spojem irské letecké společnosti Ryanair z letiště M. R. Štefánika - Bratislava (BTS) - Slovensko. Přilétá se na letiště Thessaloniki (SKG) Makedonia airport - Řecko za půldruhé hodiny.

Doprava zavazadel u lowcostu od Ryanair

Pravidla pro přepravení u Ryanair dovolují vzít si sebou bez doplatku jedno příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40x20x25 cm. Další lze výhodně přikoupit v rámci služby priority boarding.

Náš tip

Současně lze jako alternativní variantu pořídit i letenky Soluň s odletem z německého Norimberku od 1.645 Kč. I tuto lowcost linku do Řecka vypravuje Ryanair.

Akční letenky Soluň (Thessaloniki)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.