TIP! Ryanair ✈ Řecko - akční letenky na ostrov Zakynthos z Vídně ↔ od 1.662 Kč

TIP! Ryanair ✈ Řecko - akční letenky na ostrov Zakynthos z Vídně ↔ od 1.662 Kč

Ušetřete na posezónní letence do Řecka. Kdo nerad rušno hlavní turistické sezóny a naopak vyhledává klidnější období, má nad čím přemýšlet. Ryanair zlevnil nízkonákladové letenky na ostrov Zakynthos. Oproti červnové nabídce řádově o pětistovku. Kdo vyhledává nejlevnější lety, nechť mrkne na aktuální tarif Vídeň - Zakynthos a zpět.

Kdy vyrazit na Zakynthos?

Inspirovat se můžeme mnoha termíny. Nejlevnější letenky na Zakynthos z Vídně teď pořídíme na říjen, například datum 17. - 21. 10. 2022. Kombinací je daleko více. Nízká cena letu tam vychází například i na odlet 29. srpna 2022.

Jak se letí na Zakynthos?

Cestuje se s irskou nízkonákladovkou Ryanair při odletech z vídeňského letiště Schwechat, které český dovolenkář po Praze využívá nejčastěji. Následuje přímý let bez přestupu s přistáním na ostrově Zakynthos - letiště airport Dionysios Solomos - Řecko.

Doprava zavazadel na Zakynthos

Bez doplatku je jedno příruční zavazadlo.

Další alternativy letů na Zakynthos

Na ostrov létá také Wizz Air z Vídně. EasyJet režíruje linku z Berlína Smartwings létá na Zakynthos také z Prahy, Brna a Ostravy. Níže je přehled.

Akční letenky Zakynthos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.