TIP! Ryanair - Portugalsko - souostroví Madeira - letenky do Funchal z Norimberku také na začátek léta ↔ od 2.119 Kč

TIP! Ryanair - Portugalsko - souostroví Madeira - letenky do Funchal z Norimberku také na začátek léta ↔ od 2.119 Kč
Rezervace letenky

Rozebrali jsme možnosti letů na portugalskou Madeiru do šroubku a našli pro vás momentálně nejlevnější letenky. Tento měsíc hrála v akčních letech na Madeiru prim hlavně portugalská TAP, která cestovatelů, nabídka i letenky do Funchal s odlety z Prahy za 3.990 Kč (stále platné). Nyní Madeira z Norimberku již od 2.119 Kč!

Proč může být výhodnější koupit si lowcost letenky, než ty klasické? U druhých jmenovaných je stejná cena, u nízkonákladových to lítá a některé termíny s letenkami do Funchal z Norimberku se dají pořídit okolo dvou tisíc. Tato linka patří irské Ryanair.

Dostupnost: Cestovní období pro lety do portugalského Funchal z Norimberku na křídlech Ryanair je na 17. květen až 2022 až 24. březen 2023. Doporučujeme rezervovat termín na letošní konec května a červen.

Linka vede následovně: Odlet Nuremberg (NUE) Nuernberg airport - Německo a přílet Funchal (FNC) Madeira airport - Portugalsko. Doprava 1 zavazadla a návrat v ceně. Toto zavazadlo se neodbavuje.

TIP: Do Norimberku k místu odletu se dostaneme hravě i z Prahy a to třeba vlakem.

TIP: Přehled 7 verzí levných letů na Madeiru (Funchal)

TIP: Portugalsko TOP 10 nejlevnějších leteckých spojů

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.