TIP! Ryanair ✈ Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně ↔ od 1.412 Kč

TIP! Ryanair ✈ Portugalsko - levné letenky Lisabon z Vídně ↔ od 1.412 Kč
Rezervace letenky

Pamětihodností v Lisabonu jako Klášter jeronymitů, Belémskou věž, nebo archeologické muzeum Convento do Carmo lze výhodně zhlédnout díky irským nízkonákladovým aerolinkám Ryanair. Tento letecký přepravce má aktuálně nejlevnější letenky do Lisabonu naceněny od 1.412 Kč. Takových podmínek dosáhneme při odletu z Vídně.

Kdy letět do Portugalska do 1.500 Korun?

Do hlavního města Portugalska se dostaneme s Ryanairem už od listopadu. Na přelomu listopadu a prosince zaplatíme od 2.266 Kč. Nejméně stojí letenky Vídeň - Lisabon a zpět na měsíc leden, kdy se včasnou rezervací dokážeme dostat pod uvedených 1.500 Kč. V kalendáři zároveň najdeme letenky do Lisabonu s termíny až do konce září 2023.

Do Lisabonu s Ryanair bez přestupu!

Výhodou lowcost linky Ryanair oproti letům například od KLM je linka, která nemá přestup. Z vídeňského letiště Schwechat (VIE) Vienna airport Rakousko budeme v cílové destinaci Lisabon (LIS) Lisboa - Portugalsko za tři a půl hodiny.

Jedno zavazadlo v ceně letenky!

Jste typ cestovatele, který si na cestu bere jen to nejnutnější a ostatní zbytečnosti netahá. V takovém případě by vám mohla stačit doprava kabinového zavazadla, která je u aerolinek Ryanair zahrnuta v základní ceně letenky do Portugalska. Chcete li přepravit u této letecké společnosti víc věcí, doporučujeme přiobjednat priority boarding i s druhým zavazadlem.

Náš tip

Další alternativy letů do Lisabonu? Klasická linka z Vídně za tři tisíce od portugalské TAP. Z Prahy létá do Lisabonu španělská Vueling Airlines od 3.511 Kč. Z Prahy se tam dopravíme také s KLM za 4.590 Kč viz níže akční letenky Lisabon.

Akční letenky do Lisabonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.