TIP! Ryanair - Portugalsko - letenky Lisabon z Berlína, Vídně, nebo Krakova na hlavní sezónu (přímé lety tam a zpět) od 1.350,- Kč

TIP! Ryanair - Portugalsko - letenky Lisabon z Berlína, Vídně, nebo Krakova na hlavní sezónu (přímé lety tam a zpět) od 1.350,- Kč
Rezervace letenky

V otázce výběru letenek do portugalského Lisabonu může být docela hodně otazníků. Proč? Letět se dá z Berlína, Vídně, Krakova a Prahy. Vodítkem budiž cena a taky pohodlí. Jelikož jsou lety z Prahy okolo čtyř tisíc a ještě s přestupy, doporučujeme letenky Lisabon s odlety Berlína, Krakova a Vídně od 1.350,- Kč.

Nejlevnější lety Lisabon jsou o něco málo ty s odlety z Berlína. Od 1.350,- Kč. Doporučujeme zajímavé termíny na začátek léta! Přímý let vypravuje Ryanair.

Jak je na tom Lisabon z Vídně? Od 1.487,- Kč a nejlevnější na přelom května a června. Přímý let vypravuje Ryanair.

Poslední jsou levné letenky Lisabon z Krakova od 1.516,- Kč. Nejlevněji to vychází, když poletíme v březnu. Přímý let vypravuje Ryanair.

Přehled TOP 10 nejžádanějších letenek do Portugalska najdete na této stránce.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.