TIP! Ryanair ✈ Portugalsko - Algarve - akční letenky Faro z Vídně ↔ od 1.359 Kč

TIP! Ryanair ✈ Portugalsko - Algarve - akční letenky Faro z Vídně ↔ od 1.359 Kč
Rezervace letenky

Celoročně příznivé počasí po celý rok, takže je vlastně i jedno kdy tam vyrazíte a taky nedotčené pláže. To je portugalský turistický region Algarve! V průběhu letních prázdnin jsme přispěchali s novým tipem na rezervaci akční letenky do Faro. Momentálně se to nejvíce vyplatí při odletu z Vídně. Tam a zpátky se dopravíme už za 1.359 Korun.

Kdy letět do Algarve?

Stručná odpověď - koukněte na letový kalendář. Proč? Ke každému dni pro lety tam i zpět je přiřazena jednotlivá cena. Celková částka za letenky je tak možná z vaší strany ovlivnit. U Ryanair se jedná o levné letenky Faro z Vídně na období odletu od 12. srpna 2022 do 25. března 2023.

Jak se letí do Portugalska?

Přímý nízkonákladový let z vídeňského letiště Schwechat (VIE) - Rakousko na Faro airport (FAO) trvá tři a půl hodiny. Vše probíhá na palubě Ryanair.

Ryanair a zavazadla

Cestující si smějí vzít na palubu zdarma 1 příruční zavazadlo (55x40x20 cm). Odbavené je za příplatek. Doporučujeme priority boarding, kde máme přednostní nástup a 2 palubní zavazadla zdarma.

Další alternativy levných letů do Algarve?

Létá se z Vídně, Norimberku a Prahy. Celkem máme na výběr ze 4 tarifů. Přehled najdete o něco níže.

Akční letenky Faro

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.