TIP! Ryanair - Polsko od čtyř stovek - levné letenky Varšava z Vídně a Prahy (tam a zpět) od 409,- Kč

TIP! Ryanair - Polsko od čtyř stovek -  levné letenky Varšava z Vídně a Prahy (tam a zpět) od 409,- Kč
Rezervace letenky

Jestli nějaké polské město v sobě ukrývá hodně z její historie jako Krakov a stojí za návštěvu, pak je to určitě hlavní město Varšava. Na ruku nám v tomto směru jde Ryanair. Irská aerolinka tam létá z Vídně a Prahy. Levné letenky do Varšavy na rok 2022 se dají koupit od čtyřista Kč. Níže stručně popisujeme podrobnosti letu do Polska.

Levněji nám to letí do Varšavy z Vídně a to od 409,- Kč a to není jediná výhoda. Najdeme tu i kapacitu míst na termíny od 27. února do až do29. října 2022

Obousměrná lowcost linka Praha - Varšava a zpět stojí od 898,- Kč a má nyní dostupnou kapacitu míst jen na dobu od 28. února do 25. března 2022. Další datumy budou teprve doplněny později.

Linka vede na letiště Varšava Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin (WMI) - Polsko. Doba letu z obou letišť je něco přes hodinu.

Letenky do Varšavy z Prahy i Vídně od aerolinek Ryanair patří mezi nízkonákladové. Tozn. s přepravou příručního zavazadla bez dalšího příplatku.

Dopravce: Ryanair

Cestujete často do Polska? Možná se vám bude hodit stránka mapující výhodné lety přímo jen do této země. Více v přehledu levné letenky do Polska.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.