TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Vídně (a zpět) od 669,- Kč

TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Vídně (a zpět) od 669,- Kč
Rezervace letenky

Za poznáním Polska? Prozkoumejte významný kus polské historie ve městě na samotném severu země, kde je i Baltské moře. Je tu letenková pozvánka do Gdaňsku pod sedm set korun. Využijte levné letenky Gdaňsk s odletem z Vídně. Zpáteční lety při odletech z rakouského hlavního města startují na částce na 669,- Kč včetně poplatků.

Do Gdaňsku létá takto levně irská nízkonákladová aerolinka Ryanair. Do Gdaňsku létá výhradně z Vídně, takže tady alternativu s odletem z Prahy nemáme k dispozici.

Dostupnost: Nejlevnější letenky Gdaňsk z Vídně jdou pořídit na odlety od 2. listopadu 2021 až do března 2022. Ostatní měsíce v kalendáři Ryanair každopádně zdaleka nemají tak příznivé nacenění. Podmínka je okamžitá rezervace ve chvíli ověření ceny letu.

Jak letíme do Polska? Odlety klasicky na palubě Ryanair z letiště Vídeň Schwechat - Rakousko a poté přímý let trvající půldruhé hodiny na letiště Gdaňsk (GDN) Rebiechowo airport - Polsko. Zpáteční levné letenky provází i doprava příručního zavazadla zdarma.

Další aktuální tipy na lety k naším severním sousedům do měst jako Varšava, Katovice, Krakov a další najdeme na stránce levné letenky Polsko.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.