TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Vídně ↔ od 610 Kč

TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Gdaňsk z Vídně ↔ od 610 Kč
Rezervace letenky

Dostat se za památkami do jednoho z nejstarších měst Polska, ležícího až u samého Baltského moře, může být hračka! Jak na to? Irskáerolinka Ryanair totiž opět po roce spouští lety do Gdaňsku. Leťte z rakouské Vídně, zaplatíte pár kaček. Neváhejte, zpáteční levné lowcost letenky do Gdaňsku mohou vyjít pouze na 610 Korun.

Dostupnost levných letenek do Gdaňsku

Prázdniny už začaly. Chcete právě v této době k Baltskému moři? Máme dobré zprávy! Nejlevnější letenky Gdaňsk z Vídně koupíme právě na letní prázdniny. Na přelomu července a srpna a v samotném srpnu se v několika termínech dostaneme právě na uvedených 6 stovek. Takové termíny jdou ale na dračku, tak si s rezervací pospěšte.

Jak poletím do Gdaňsku?

Letí se na palubě nízkonákladové letecké společnosti Ryanair s odletem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a přímým spojem na letiště Gdaňsk (GDN) Rebiechowo airport - Polsko. Doba letu je 1 hodina a 30 minut.

Přeprava zavazadel

Do Gdaňsku na palubě Ryanair přepravujeme zdarma jedno příruční zavazadlo.

 

Přehled akčních letenek do Polska

Kromě Gdaňsku se za levnější peníze letecky dopravíme i do Varšavy a Krakova. Aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.