TIP! Ryanair - Norsko za pětistovku - levné letenky Oslo z Vídně (zpáteční) od 288,- kč ***update ceny***

TIP! Ryanair - Norsko za pětistovku - levné letenky Oslo z Vídně (zpáteční) od 509,- kč
Rezervace letenky

 

*** update - lety jsou dnes již od 288,- Kč! ***

Plánujete cestu do Norska? Nemáte li to daleko do Vídně, nabízí se lety do pětistovky! Volit jinou formu dopravy než letadlo do této Skandinávské země nejen, že bude daleko delší, ale také podstatně dražší. Je tu letenka Oslo s odletem z rakouského hlavního města, která vás včetně zpáteční cesty nemusí stát více než 321,- Kč.

Dostupnost: Nízkonákladové lety do Osla z Vídně vypravované leteckou společností Ryanair nabízí místa od 25. srpna 2021, tedy od zítřka, až do 25. března 2022. Cena se u těchto letenek do Norska až tak moc neliší, každopádně za onu pětistovku pořídíme levné letenky Oslo hlavně na září 2021.

Přímý lowcost let irské Ryanair do Skandinávie vede z letiště Schwechat (VIE) - Rakousko s přistáním na letišti Oslo (TRF) Sandefjord airport - Norsko. Doba letu je pouze 2 hodiny a 15 minut. zpáteční letenka v ceně + příruční zavazadlo.

Tip: Jste li ze Severomoravského regionu, doporučujeme raději letět do Osla buď z Krakova a nebo Katovic. Oboje obousměrné letenky začínají na cca 660,- Kč. Přikládáme také další dva nízkonákladové spoje aerolinek Wizz Air.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.