TIP! Ryanair ✈ Norsko - levné letenky do Osla z Vídně ↔ od 861 Kč

TIP! Ryanair ✈ Norsko - levné letenky do Osla z Vídně ↔ od 861 Kč
Rezervace letenky

Nejlevnější letenky do Norska má v prosinci aerolinka Ryanair. Dnes jsme pro vás vybrali nejžádanější variantu levných letenek do Osla. Ryanair totiž létá ze tří letišť. Z polských Katovic a Krakova a také z Vídně a na tu zaměříme pozornost. Víte, že taková cesta do Skandinávie nemusí stát více než 861 Kč? Přečtěte si podrobnosti.

Kdy letět do Osla za pár stokorun?

Dostupné je cestovní období na prosinec 2022 až březen 2023. Níže uvidíte nejlevnější letenky do Osla pro jednotlivé měsíce. Uvedena je zmíněná obousměrná letenka Oslo s odletem z Vídně. Vypravuje letecká společnost Ryanair.

- prosinec 2022 - Ryanair - Oslo z Vídně od 1.223 Kč

- leden 2023 - Ryanair - Oslo z Vídně od 901 Kč

- únor 2023 - Ryanair - Oslo z Vídně od 1.220 Kč

- březen 2023 - Ryanair - Oslo z Vídně od 1.604 Kč

Náš tip

Ryanair má dobré ceny letenek do Osla, ale pro někoho je nevýhodou, že nelétají z Česka. Co dělat? Pro tyto případy tu je Eurowings a akční lety Praha - Oslo a zpět za 2.790 Kč. Volná místa jsou pouze na březen. Další levné letenky do Norska nejsou k dispozici, jelikož Wizz Air teď svou lowcost linku do Stavangeru stáhla z prodeje.

Akční letenky Oslo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.