TIP! Ryanair ✈ Norsko - levné letenky do Osla z Katovic ↔ 551 Kč

TIP! Ryanair ✈ Norsko - levné letenky do Osla z Katovic ↔ 551 Kč
Rezervace letenky

Láká vás cesta na sever? Je tu aktuální lowcost příležitost k tripu do Skandinávie. Vybrali jsme pro vás hlavní město Norska. Do Osla létá velmi výhodně Ryanair. Dnes si ukážeme variantu levných letenek Oslo s odletem z polských Katovic. Máte to blízko do polského města jako třeba Ostraváci? Pak můžete letět už za 551 Kč!

Tady vyloženě honit každý termín nemusíme. Ryanair nám tady poskytne skutečně širokou škálu volných míst. Letenky do Osla z Katovic obsahují cestovní období na 25. květen 2022 až 25. březen 2023. Tady se cena drží na nízké úrovní skoro na celé období. To ale neznamená, že taková situace tu bude i v budoucnu, proto takovou příležitost vycestovat do Norska neodkládejte ani o minutu.

Přímé lety do Norska společnosti Ryanair začínají na letišti Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko a končí na Oslo (OSL) airport - Norsko. Trvání letu je 2 hodiny. Stejně se poté poletí i zpátky.

Zavazadla: klasicky 1 palubní je bez doplatku (nepodléhá odbavení).

Doporučujeme: TOP 10 akční letenky Norsko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.