TIP! Ryanair ✈ Nizozemsko - levné letenky Eindhoven z Vídně a Bratislavy ↔ od 695 Kč

TIP! Nizozemsko ✈ levné letenky Eindhoven z Vídně a Bratislavy ↔ od 695 Kč

Vzhůru do města muzeí! Jak vyrazit do nizozemského Eindhovenu? Máme dvě možnosti ve verzi lowcost. Vypravit se můžeme s leteckou společností Ryanair a to buď z Vídně od 695 korun a nebo i ze slovenské Bratislavy. Tyto zpáteční letenky stojí od 1.285 Kč. Někdy se spoj využívá taky pro dopravu do Amstru. Z Eindhovenu 111 km.

Dostupnost volných míst

1. Ryanair - Eindhoven z Vídně od 695 korun - cestovní období 22. červen 2022 až 23. března 2023. Nejlevnější letenky jsou na září a říjen.

2. Ryanair - Eindhoven z Bratislavy od 1.230 korun - cestovní období 24. červen 2022 až 23. březen 2023. Nejlevnější letenky jsou na listopad.

Informace k letu do Nizozemska

Odlétá se buď z rakouského letiště Vídeň Schwechat a nebo slovenského letiště M. R. Štefánika v Bratislavě (BTS). Oba lety jsou bez přestupu, trvají okolo hodiny a tři čtvrtě. Přílety jsou na letiště Eindhoven (EIN) Welschap airport - Nizozemsko.

Doprava zavazadel

U lowcost letů je zdarma jedno příruční zavazadlo (kabelka se nepočítá). Maximální rozměry 40 cm x 20 cm x 25 cm.

Akční letenky Eindhoven

 

Kompletní přehled letenek do Nizozemska

Kromě Eindhovenu létá do Nizozemska i Easyjet a KLM. Výpis akcí zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.