TIP! 🇩🇪 Ryanair - Německo - levné letenky Kolín nad Rýnem z Vídně (zpáteční) od 570,- Kč

TIP! Ryanair - Německo - levné letenky Kolín nad Rýnem z Vídně (zpáteční) od 570,- Kč
Rezervace letenky

Vydejte se za poznáním jednoho z nejstarších německých měst. V Severním Porýní-Vestfálsku najdeme 4. největší metropoli Německa Kolín nad Rýnem, která se pyšní památkami UNESCO. Jsme li z Brna a okolí, vyplatí se letenka z Vídně. Do Kolína nad Rýnem už třetím rokem létá největší lowcost aerolinka.

Levnější letenky do Kolína nad Rýnem než tyto jste si dříve nekoupili. Momentálně nám k úspěšnému absolvování letu Vídeň - Kolín a zpět stačí už 570,- Kč a to je nářez. Doporučujeme učinit rezervaci letenky na květnový, nebo červnový termín.

Za pětistovku umí letět do Kolína nad Rýnem jenom Ryanair. Ten dává k letence i přepravu jednoho zavazadla zdarma (berete si sebou na palubu).

Jestli byste chtěli letět z Prahy, je tu alternativa od německého Eurowings. Její letenky Praha - Kolín nad Rýnem jsou v prodeji za 2.390,- Kč a to jen na letní prázdniny.

TIP: Přehled akční letenky do Německa

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.