TIP! Ryanair ✈ Maďarsko - levné letenky Budapešť z Prahy ↔ od 1.149 Kč

TIP! Ryanair ✈ Maďarsko - levné letenky Budapešť z Prahy ↔ od 1.149 Kč
Rezervace letenky

Budapešť je metropolí plnou historických památek, kulturních akcí a míst, kde se můžete dobře najíst a odpočinout si. Ne nadarmo se jí říká "královna Dunaje". Její nádherná panorama a památky vás určitě nezklamou ani v letošním roce. Cesta letadlem je pohodlná a přitom ekonomická. Zpáteční letenky Budapešť z Prahy již od 1.149 Kč.

Kdy cestovat do Budapešti?

Cenově nejzajímavěji vychází určitě měsíc květen, kdy se u rezervace letenky Praha - Budapešť a zpět můžeme dostat na zmíněných jedenáct stovek. V červnu na čtrnáct a za letenky do Maďarska z ČR na letní prázdniny dáme při aktuální rezervaci okolo dvou tisíc.

Cestovní období: 7. květen 2023 až 27. říjen 2023 a březen 2024

Dopravce: Ryanair

Přílet: (BUD) Budapešť airport - Maďarsko

Zavazadla: 1 kabinové zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Autobus: Z letiště jezdí autobusová linka 100E přímo do centra města (Deák Ferenc tér). Jízdné stojí 900 HUF (asi 3 eura) a trvá asi 40 minut.

Metro: Z letiště můžete jet metrem linkou M3 a vystoupit na zastávce Kőbánya-Kispest. Odtud pak pokračujete dalším metrem (linka M3 nebo M4) do centra města. Celková cena jízdného je 350 HUF (asi 1,2 eura).

Taxi: V příjezdové hale letiště najdete taxikáře s oficiálními licencemi. Cena za jízdu z letiště do centra města se pohybuje mezi 6000 a 9000 HUF (asi 20 až 30 eur), v závislosti na vzdálenosti.

Soukromý přepravce: Pokud preferujete soukromou přepravu, můžete využít služby soukromých přepravců, kteří vás odvezou přímo z letiště do hotelu. Cena této služby se pohybuje mezi 20 a 30 eury.

Co dělat v Budapešti?

Prohlídka historického centra: Projděte se historickými ulicemi Budapešti a obdivujte krásné budovy, jako například Parlament, baziliku svatého Štěpána nebo Rybářskou baštu.

Relaxace v termálních lázních: Budapešť je proslulá svými termálními lázněmi, které nabízejí ideální relaxaci po dlouhém dni plném objevování města.

Výlet na hrad: Zajděte na Budapešťský hrad, který je nejen krásný, ale nabízí i úžasný výhled na město.

Procházka po Dunaji: Projděte se po nábřeží Dunaje a obdivujte nádherné výhledy na město a na řeku.

Nákupy: Pro milovníky nákupů je v Budapešti spousta obchodů a nákupních center.

Chuťovky: Vychutnejte si maďarskou kuchyni a vyzkoušejte tradiční jídla, jako jsou goulash, langos nebo chimney cake.

Umění a kultura: Navštivte některé z mnoha muzeí, galerií a divadel v Budapešti a objevte bohatou kulturní scénu města.

Noční život: Budapešť nabízí mnoho barů, klubů a nočních podniků pro ty, kteří chtějí poznat místní noční život.

Akční letenky do Budapešti

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.