TIP! Ryanair - Maďarsko - levné letenky Budapešť z Krakova (tam a zpět) na léto od 603,- Kč

TIP! Ryanair - Maďarsko - levné letenky Budapešť z Krakova (tam a zpět) na léto od 603,- Kč
Rezervace letenky

Jak létat za co nejméně peněz? zaměřte se na letiště, které vám jsou nejbližší. Dnes si bereme do parády maďarskou metropoli Budapešť. Pakliže jste ze severovýchodní části republiky, je určitě lepší než z Prahy, letět z polského Krakova. Obousměrné levné letenky Budapešť s odlety z Krakova nabízí Ryanair od 603,- Kč.

Dostupnost: Výhodná cena letenek do Maďarska v tarifu Ryanair umožňuje cestovat zalevno už od zítřka. Zdale nejlépe teď ale vychází lowcost letenky do Budapešti z Krakova na začátek letních prázdnin, kdy se dostaneme na pouhých šest stovek. Doporučujeme odlétat například hned první letní den a vracet kdykoliv dle kalendáře. Super ceny jsou i na letní prázdniny, tak toho využijte.

Nízkonákladový spoj do Maďarska letecké společnosti Ryanair začíná na letišti Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a končí na letišti Budapešť (BUD) airport. Doba let je jen 1 hodina.

Dopravce: Ryanair

Pakliže nejste z dané části republiky, využijte Ryanair linku Praha - Budapešť a zpět nyní od 982,- Kč. Uvedené tarify najdete na stránce letenky do Budapešti.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.