TIP! Ryanair ✈ Maďarsko - letenky do Budapešti z Prahy na léto ↔ od 1.151 Kč

TIP! Ryanair ✈ Maďarsko - letenky do Budapešti z Prahy na léto ↔  od 1.151 Kč
Rezervace letenky

Chcete li spojit lázeňský relax s prohlídkou památek UNESCO, doporučujeme Budapešť. Hlavní město Maďarska toho k rozmanitému vyžití ale nabízí mnohem víc. Výletem do této metropole určitě nic nezkazíte. S dobře koupenou letenkou do Budapešti z Prahy bude nejen cestování hračka, ale ani to nebude stát mnoho. Tam a zpět od 1.151 Kč.

Provoz letecké linky mezi Prahou a Budapešti má na starosti lowcostová letecká společnost z ostrovů. S irskou Ryanair to jde od 14. května 2022 do 25. března 2023. Cena je nízka až na vyjímky na hromadu termínů na letošní i příští rok. Výhledově teď doporučujeme bookovat červnové datum.

Přímý lowcost let společnosti Ryanair startuje na letišti Praha Václav Havel (PRG) v Ruzyni a končí na letišti Budapešť airport (BUD) - Maďarsko. Na místě budeme za hodinu a čtvrt.

U Ryanair v základní ceně letenky máme přepravu 1 palubní zavazadla, nemusíme ho tak odbavovat.

TIP: Toto je pro české cestovatele jediný lowcost spoj do Maďarska s odletem z ČR. Pro Ostraváky a spol. je tu ale linka Krakov - Budapešť a zpět již od 604 Kč!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.