TIP! 🇱🇻 Ryanair - Lotyšsko - levné letenky do Rigy z Vídně a Prahy ↔ od 734,- Kč

TIP! 🇱🇻 Ryanair - Lotyšsko - levné letenky do Rigy z Vídně a Prahy ↔ od 734,- Kč
Rezervace letenky

Je tu praktický rádce, jak ušetřit na letenkách do Lotyšska. Jste li naši pravidelní čtenáři, možná už znáte výhodný nízkonákladový spoj do hlavního města Rigy s odletem z Prahy. Letět za každou cenu z České republiky však není nutné. Další třetinu ušetříme, když poletíme z letiště ve Vídni. Obousměrné letenky začínají na 734,- Kč.

Do Lotyšska létá nízkonákladově z Vídně i Prahy, aerolinka Ryanair. To však rezervaci výhodného letu do Rigy vůbec nebrání, ba naopak.

Dostupnost: Letenky do Rigy z Vídně od 734,- Kč se vyplatí booknout na květen a nebo červen. Přikládáme i variantu s odletem Prahy.

Přímé lety vedou na Riga airport (RIX). Doba letu je 2 hodiny.

TIP: Ryanair alternativně kromě Vídně a Prahy létá do Rigy také z maďarské Budapešti. Ke všem zpátečním letenkám dává dopravu palubního zavazadla zdarma.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.