TIP! 🇨🇾 Ryanair - Kypr - levné letenky Paphos z Vídně také na letní prázdniny (zpáteční) od 587,- Kč

TIP! Ryanair - Kypr - levné letenky Paphos z Vídně (zpáteční) od 587,- Kč
Rezervace letenky

Kyperské městečko Paphos (Pafos) ukrývá mnoho kulturních památek a tak neslouží jen jako odpočinkové přímořské letovisko ve Středozemním moři, tady si příjdou na své i aktivní cestovatelé. Jestli to máte daleko k odletu z Bratislavy, volte jako odletové letiště na Kypr, Vídeň. Zpáteční letenky na Paphos se prodávají od 587,- Kč.

Kliknutí na odkaz pod titulkem vás teleportuje do kalendáře s termíny. Co uvidíte? Nabídku volných míst od 7. dubna 2022 do 24. října 2022. Předsezónní lety na Paphos jsou samozřejmě levnější, ale flintu do žita neházejte, ani když chcete letět v létě. Ani hlavní turistická sezóna není cenou nějak přemrštěná. Jasno vám v tomto učiní právě zmíněný letový kalendář volných míst.

Tyto levné lety na Kypr se řadí mezi lowcostové. Vypravuje je letecká společnost Ryanair z letiště Vídeň Vienna airport (VIE) s příletem na Pafos (PFO) Paphos airport. Doba přímého letu na je přesně 3 hodiny.

Zavazadla: Jedno je u nízkonákladové zpáteční letenky bez doplatku. Kufr nebo zavazadlo si nenecháte odbavit, protože si ho berete sebou na palubu.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled akčních letenek na Kypr na rok 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.