TIP! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - akční letenky na Lanzarote z Vídně ↔ od 1.793 Kč

TIP! Ryanair ✈ Kanárské ostrovy - akční letenky na Lanzarote z Vídně ↔ od 1.793 Kč
Rezervace letenky

Ryanair aktualizovaly ceny letenek na Kanárské ostrovy. Máme pro vás tip na letenky na ostrov Lanzarote při odletu z Vídně. Posledně jsme mohli nejlevněji cestovat na Kanáry z Bratislavy. Momentálně to je však o tři stovky levnější z rakouského hlavního města. Na Lanzarote a zpátky se dostaneme už za 1.793 Korun včetně tax a poplatků.

Kdy letět na ostrov Lanzarote?

Letenky na Lanzarote z Vídně lze u Ryanair čerpat na cestovní období od zítra 15. října 2022 s návraty do 24. března 2023. Nejméně zaplatíme za rezervaci letenky na Kanáry na přelom listopadu a prosince. Doporučujeme například let na Lanzarote na datum 25.11. - 9.12. 2022.

Jak se dostanu na Lanzarote?

Přímý let na Lanzarote u Ryanair trvá necelých pět hodin. Odlety jsou z letiště Vídeň (VIE) s přílety na Lanzarote (ACE)  airport - Španělsko. V dané částce je zahrnut i zpáteční let.

Doprava zavazadel na Kanáry

V základní ceně každé Ryanair letenky má cestují dopravu jednoho příručního zavazadla zdarma. Toto zavazadlo si vezmeme na palubu. Rozměry max. 40x25x25 cm.

Náš tip

Chcete se podívat na všechny levné letenky na Kanárské ostrovy? Níže uvidíte až 16 tarifů na Fuerteventuru, Gran Canaria, Tenerife a Lanzarote.

Akční letenky na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.