TIP! Ryanair ✈ Jordánsko - levné letenky Aqaba z Vídně ↔ od 1.477 Kč

TIP! Ryanair ✈ Jordánsko - levné letenky Aqaba z Vídně ↔ od 1.477 Kč
Rezervace letenky

Láká vás vycestovat na Blízký východ? Je tu červnová pozvánka do přímořského letoviska v Jordánsku. Podívejte se letecky do města Aqaba díky letecké společnosti Ryanair pod patnáct stovek. Tato evropská nízkonákladová jednička vypravuje levné lety s odletem z Vídně a to již od 1.477 korun. Ideální podnět pro dobrodružný výlet do Jordánu.

Dostupnost

Letět do Jordánu přes léto by byla pro turistu docela sebevražda. Toho si jsou vědomi i aerolinky. Ryanair tedy láká na termíny odletu od 2. prosince 2022 do 24. března 2023. Nejlevnější letenky do Aqaba z Vídně teď připadají na druhou polovinu ledna.

Podrobnosti k letu

Linka do Jordánska společnosti Ryanair budiž zahájena na letišti Vídeň (VIE). Poté poletíme přímo  k přistání na Aqaba (AQJ) airport - Jordánsko. Let trvá zhruba 4 hodiny.

Doprava zavazadel

U těchto lowcostu je bez doplatku 1 palubní zavazadlo. Chcete li jich přepravovat více, dají se přikoupit. To se pak nechá na rozdíl od palubního zavazadla odbavit.

Přehled dalších letenek do Jordánska

Kromě Aqaby se létá také do Ammánu. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.