TIP! 🇪🇸 Ryanair - jarní Kanáry - levné letenky Gran Canaria z Vídně (zpáteční) 1.537,- Kč

TIP! Ryanair - jarní Kanáry - levné letenky Gran Canaria z Vídně (zpáteční 1.537,- Kč
Rezervace letenky

Na sopečném ostrově Gran Canaria je toho kromě klasického koupání a válení k vyžití opravdu hodně. Asi pětihodinový let určitě stojí za to a dokonce nemusí stát desítky tisíc. Je tu víkendový tip na jarní letenky na Kanárské ostrovy od 1.537,- Kč. Stačí letět lowcostem z Vídně a ušetříme velký balík peněz. Jak k místu odletu? No přece s RegioJet!

Na konci března byla než Ryanair o chlup levnější aerolinka Wizz Air. Nyní je to opačně s rozdílem cca 300,- Kč bráno v potaz nejnižší cenu.

Kdy letět? Tady jasně radíme booking květnových termínů. Ideálně např. 3. až 10. 5. 2022. Plavky a opalovák určitě berte sebou, protože na ostrově Gran Canaria bude mít v tomto období teplota vody minimálně 20 stupňů a teplota vzduchu se bude šplhat přes 26.

Šikovnou kombinací volných míst se tak dá letět na Gran Canaria výrazně levněji, než bychom platili za dovolenou u cestovky.

V ceně zpátečního nízkonákladového letu na Gran Canaria poskytuje Ryanair i zdarma dopravu kabinového zavazadla (do 10 kg s maximálními rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm)

TIP: Přehled 7 tarifů na Gran Canaria

TIP: Přehled nejlevnějších letenek na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.