TIP! Ryanair ✈ Itálie - Umbrie - letenky do Perugie z Vídně na léto a prázdniny ↔ od 1.473 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Umbrie - letenky do Perugie z Vídně ↔ od 1.473 Kč
Rezervace letenky

Láká vás aktivní dovolená v Itálii? Nebo vás lákají panoramata a obzory jako vystřižené z časopisu a přitom si třeba i smlnout na dobré čokoládě? Je tu nová pozvánka do italské Perugie v oblasti Umbrie. Do tohoto města létá výhodně z Vídně letecká společnost Ryanair. S aktuální lowcost letenkou se podíváme do Perugie už za 1.473 Kč.

Nyní se nacházíme v době, kdy se celá turistika zvedá a o dovolené a výlety je největší zájem. Najde se hodně atraktivních termínů, ty jdou ale na dračku. Rychlost při rozhodování a samotné rezervaci letenky do Perugie je nyní tedy zásadní.

Dostupnost: Lety Perugia s odletem z Vídně v autorství nízkorozpočtových aerolinek Ryanair připadají v úvahu na období od začátku letních prázdnin, tedy 1. července až po 28. říjen 2022.

Jak poletím do Itálie? Je to s odletem z vídeňského letiště Schwechat (dopraví nás vlak RegioJet). Přímé lety končí na letišti Perugia (PEG) Sant Egidio aiport.

Tip: V ceně návratové (zpáteční) lowcost letenky je i palubní zavazadlo. Když tedy nebudete mít kupu báglů, nemusíte se nechat odbavovat a pak otravně čekat na kufry na pásu.

Chcete mrknout na to nejzajímavější? Koukněte na stránku TOP 15 letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.