TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Toskánsko - levné letenky Pisa z Vídně (zpáteční) od 489,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Toskánsko - levné letenky Pisa z Vídně (zpáteční) od 489,- Kč
Rezervace letenky

Když se řekne město šikmé věže, asi každému se vybaví italské město Pisa. Už jste měli tu čest? Ne? Je tu nová inspirace na levný let do Toskánska. Všechny předchozí jsme věnovali odletům z Prahy, to je ale chyba, protože z Vídně, kam nás dostane např. RegioJet, to může být ještě vyhodnější. Seznamte se s letenkou do Pisy za 489,- Kč.

Taková destinace jako italská Pisa je pro návštěvu na jaře jako stvořená. Nikdo nechce chodit po památkách v úmorných vedrech. Na to reaguje i Ryanair a vybízí k rezervaci letenky Pisa z Vídně například na květen a nebo taky červen letošního roku.

Lowcost linka do Toskánska letecké společnosti Ryanair startuje z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko a končí na Pisa (PSA) Gal Galilei airport - Itálie. Doba přímého letu je půldruhé hodiny. Návrat je stejný, jen v opačném pořadí. V ceně je i doprava kabinového zavazadla.

TIP: Přehled sekce TOP 15 letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.