TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie za tři stovky - levné letenky Catania z Vídně a Katovic (zpáteční) od 339,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně a Katovic (zpáteční) od 339,- Kč
Rezervace letenky

Seděli jste 2 roky doma na zadku? Jaro a léto je před námi a tak se mnoho z nás těší na cestování. My se vám to snažíme usnadnit sondováním nejzajímavějších leteckých tarifů, abyste nějakou inflaci na konečné ceně ani nepoznali. Dnes tyto parametry splňuje extra levná zpáteční letenka Catania z Vídně od Ryanair už za 339,- Kč.

Jak to funguje? Je o rychlost. Aerolinka Ryanair může každou hodinu měnit nabídku letenek. Nejnižší cena je vždycky jen na některé termíny a kdo si je stihne vyzobnout, má to štěstí, že ušetří docela balík.

Lety do Catanie z Vídně od Ryanair stojí teď úplně nejméně při rezervaci na březen a duben. Nejvíce nás vždycky zajímají letenky do Itálie na léto. Když zvládneme cestu hned na začátku léta, nemusíme za obousměrné sezónní letenky Catania z Vídně zaplatit více než osm stovek.

Catania se nachází v Sicílii. Jak tam poletíme? Odletá se s irskou leteckou společností Ryanair z vídeňského letiště Schwechat (VIE) a letí se bez přestupu na letiště Catania (CTA) Fontanarossa airport - Itálie. Linka zabere dvě hodiny. Jedno zavazadlo je v ceně.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 15 letenky do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.