TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie za pětistovku - levné letenky Palermo z Vídně (tam a zpět) od 566,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie za pětistovku - levné letenky Palermo z Vídně (tam a zpět) od 566,- Kč
Rezervace letenky

Dnes je to hlavně o letenkách do Itálie. Po Kalábrii za pětistovku je na řadě také Sicílie a oblíbené město Palermo. Hned 4. ledna jsme avizovali nový spoj od Wizz Air Praha - Palermo a zpět. Třikrát levněji teď ale můžeme letět, poletíme li s konkurenční Ryanair z letiště ve Vídni. Letenky Palermo z Vídně stojí od 566,- Kč.

Skočtě po letence do Palerma z Vídně co nejrychleji, je to žádaná destinace a cestovatelé ty nejlevnější letenky do Sicílie rychle vyzobávají zvláště před začátkem turistické sezóny 2022. Doporučujeme letět na konci března.

Přímý let z letiště Vídeň Schwechat (VIE) v Rakousku na Palermo (PMO) Punta Raisi airport - Itálie trvá s Ryanair dvě hodiny. Odbavit zavazadlo nepotřebujete, příruční je v ceně a to bohatě stačí, pokud si nechcete sebou brát mraky nepotřebných zbytečností.

Dopravce: Ryanair

Tip: Ryanair momentálně zlevnil i linku z Prahy a je oproti Wizz Air levnější asi o pětistovku. Létá od 1.519,- Kč.

Top 10 aktuálně nejlevnějších letenek do Itálie najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.