TIP! ✈ Ryanair - Itálie - Sicílie na léto - letenky do Trapani z Bratislavy a Katovic ↔ od 830 Kč

TIP! ✈ Ryanair - Itálie - Sicílie na léto - letenky do Trapani z Bratislavy nebo Katovic ↔ od 830 Kč
Rezervace letenky

S výběrem levné letenky vás nikdy nenecháme ve štychu. Léto před námi a tak se začíná cestovat naplno. Kam se vypravit letošní rok? Máme pro vás tip na žádané levné letenky do Sicílie. Ryanair totiž létá nízkorozpočtově do letoviska Trapani z Bratislavy a zároveň i polských Katovic, kam to mají o dost blíže například Ostraváci. Létá se od 830 Kč!

Jestli celou dobu vyčkáváte na ten pravý okamžik pro objednání letošní dovolené v Itálii, nebo tripu, výletu, řikejte si tomu jak chcete, podstatou je, že nyní je na to ten nejlepší čas. Chcete li letět do Sicílie na jaře nebo i v létě přes hlavní turistickou sezónu, teď je správná doba, abychom neplatili tisícové položky.

Ať už z Bratislavy nebo Katovic, do Sicílie - Trapani se dají koupit letenky v řádu pár stovek. Kompletní cestovní období květen až říjen 2022.

Přímé lety vypravované aerolinkami Ryanair jsou zpáteční a včetně dopravy palubního zavazadla.

TIP: Až 78 výhodných letů je teď vypravováno do země na Apeninském poloostrově. Akce uvidíte na stránce přehled letenek do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.