TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Trapani z Katovic (tam a zpět) od 565,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Trapani z Katovic (tam a zpět) od 565,- Kč
Rezervace letenky

Už jste přišli na chuť nízkonákladovému cestování? Je to brnkačka a nestojí to moc peněz. Konkrétně u letenek se dají najít bezva úlovky. Dnes speciálně pro obyvatele Moravskoslezského kraje tu máme tip na letenky do Sicílie od pětistovky. Doporučujeme letovisko Trapani z Katovic od 565,- kč i vč. letu zpět.

Z Katovic do Itálie létá výhodně aerolinka Ryanair a jelikož je letiště od Ostravy vzdálené jen hodinku cesty autem po dálnici (nebo i jinými spoji), vyplatí se odsuď letět, zvláště když stojí zpáteční letenky do Trapani už od "pětikila".

Kdy vyrazit? Záleží na okolnostech. Kalendář Ryanair dovoluje bookovat obousměrné levné letenky do Trapani z Katovic od 29. března do 29. října 2022. Nejlevnější lety vychází na Sicílii teď vychází na duben. O prázdninách poletíme zhruba od dvou tisíc.

Jak se letí do Itálie? Snadno. Odlétá se s Ryanair z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko a letí se přímo bez přestupu na letiště Trapani (TPS) Birgi airport - Itálie. Doba letu do cílové destinace je 2 hodiny a 25 minut.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.