TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie do 4 stovek - levné letenky Alghero z Katovic (tam a zpět) od 375,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie do 4 stovek - levné letenky Alghero z Katovic (tam a zpět) od 375,- Kč
Rezervace letenky

Investujte do zážitku v podobě cestování na zajímavá místa, to vám už nikdo nevezme. Slovo investice ani nemusí být na místě, protože dneska už se dají smrknout cestovní náklady na minimum. Začínáme u levné letenky. Jako důkaz a aktuální pozvánka do Sicílie poslouží letenka do Alghero z Katovic od 375,- Kč.

Nehledejte v tom háček. Lowcost aerolinky jako Ryanair mnohdy uvolní část svých míst v letadle za skutečně velmi nízké ceny, které jim mnohdy ani nepokryjou náklady. Nejedná se však o všechny termíny, takže se jim to částěčně kompenzuje.

Cestovatel ale může flexibilně využít nabídky nejlevnějších letenek, pakliže je schopen se rychle rozhodovat. Toto je u nízkonákladových letů hlavní podmínka. Pamatujte si, žádná levná letenka na vás čekat než se rozhoupete, určitě nebude.

Samotné levné letenky do Alghero s odlety z polských Katovic jsou nyní asi na poloviční částce oproti minulému měsíci.

Dostupnost: Tyto lety do Itálie vypravuje Ryanair s kapacitou od 16. ledna do 24. března 2022. Láká tak na předsezónní letenky do Alghera. Samozřejmě se jedná jen o některé dny (viz kalendář).

Dopravce: Ryanair

Další tipy na lety do Sicílie v turistické sezóně 2022 najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.