TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie do 4 stovek - levné letenky Alghero z Katovic (tam a zpět) od 375,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie do 4 stovek - levné letenky Alghero z Katovic (tam a zpět) od 375,- Kč
Rezervace letenky

Investujte do zážitku v podobě cestování na zajímavá místa, to vám už nikdo nevezme. Slovo investice ani nemusí být na místě, protože dneska už se dají smrknout cestovní náklady na minimum. Začínáme u levné letenky. Jako důkaz a aktuální pozvánka do Sardínie poslouží letenka do Alghero z Katovic od 375,- Kč.

Nehledejte v tom háček. Lowcost aerolinky jako Ryanair mnohdy uvolní část svých míst v letadle za skutečně velmi nízké ceny, které jim mnohdy ani nepokryjou náklady. Nejedná se však o všechny termíny, takže se jim to částěčně kompenzuje.

Cestovatel ale může flexibilně využít nabídky nejlevnějších letenek, pakliže je schopen se rychle rozhodovat. Toto je u nízkonákladových letů hlavní podmínka. Pamatujte si, žádná levná letenka na vás čekat než se rozhoupete, určitě nebude.

Samotné levné letenky do Alghero s odlety z polských Katovic jsou nyní asi na poloviční částce oproti minulému měsíci.

Dostupnost: Tyto lety do Itálie vypravuje Ryanair s kapacitou od 16. ledna do 24. března 2022. Láká tak na předsezónní letenky do Alghera. Samozřejmě se jedná jen o některé dny (viz kalendář).

Dopravce: Ryanair

Další tipy na lety do Sardínie v turistické sezóně 2022 najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.