TIP! Ryanair ✈ Itálie - sezónní letenky do Rimini z Vídně a Krakova na léto ↔ od 1.082 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - sezónní letenky do Rimini z Vídně na léto ↔ od 1.082 Kč

K pobřeží Jadranu letecky za tisícovku aneb dovolená u moře může stát méně, než si možná myslíte. Šetříme váš čas a peníze a ty nejlevnější letenky hledáme 24 hodin denně za vás. Pondělní ráno na začátku letních prázdnin pro vás máme tip na obousměrné letenky do letoviska Rimini a to buď s odlety z Vídně a Krakova od 1.082 Korun.

Dostupnost letenek do Rimini

1. Ryanair - Rimini z Vídně a zpět od 1.082 Korun - cestovní období 8. červenec 2022 až 30. září 2022. Doporučujeme letět v srpnu a září.

2. Ryanair - Rimini z Krakova a zpět od 1.372 Korun - cestovní období 6. červenec 2022 až 31. srpen 2022. Doporučujeme letět na konci července.

Kde se nachází Rimini?

Italské město Rimini najdeme na pobřeží Jadranu v oblasti Emilia Romagna, jen 10 kilometrů od San Marina a na úpatí Apenin.

Jak poletím do Rimini?

Letí se na palubě Ryanair v režimu Lowcost. Odlety jsou v tomto případě z Vídně (VIE) a přílety Rimini (RMI) Miramare Airport - Itálie. Doba letu jen necelé dvě hodiny. Návrat v ceně!

Přeprava zavazadel u aerolinek Ryanair

Doplácet není nutné ani za přepravu zavazadel. Proč? Kdo si vystačí s příručním zavazadlem, nedá navíc už ani korunu. Rozměry 40 cm x 20 cm x 25 cm. Libovolné druhé 55 cm x 20 cm x 40 cm je za příplatek.

Akční letenky Rimini

 

Další levné lety do Itálie?

Prázdninový přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.