TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie na jaro a léto - letenky Alghero z Bratislavy ↔ od 1.850 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie na jaro a léto - letenky Alghero z Bratislavy ↔ od 1.850 Kč
Rezervace letenky

Malebný sardinský přístav okouzlí svou nádhernou kombinací azurového pobřeží, úchvatné historické architektury a bohaté kultury. Užijte si chvíle na krásných plážích, objevujte úzké uličky a barevné domy v historickém centru a ochutnejte tradiční sardinskou kuchyni. Momentálně se zpáteční letenkou do Alghera z Bratislavy od 1.850 Kč.

Kdy cestovat do Alghera?

Dopravce: Ryanair

Cestovní období:18. květen 2023 až 26. říjen 2023

Nejlevnější letenky: červen

Odlet: letiště Bratislava M R. Štefánika (BTS) - Slovensko

Přílet: letiště Alghero (AHO) Fertilia airport - Itálie

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Autobus: Přímo před terminálem letiště naleznete autobusovou zastávku, odkud jezdí pravidelné autobusy do centra města. Autobusová linka číslo 932 vás doveze přímo na hlavní náměstí Piazza Civica. Jízdní doba je zhruba 25 minut a cena za jednorázovou jízdenku je kolem 1,50 EUR.

2. Taxi: U letištního terminálu jsou k dispozici taxislužby, které vás přepraví do centra Alghera. Cena za taxi je obvykle pevně stanovena podle tarifu a je zhruba 25-30 EUR za jednu jízdu. Doporučujeme se předem informovat o ceně u řidiče.

3. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto na letišti. V Algheru je dostatek autopůjčoven, které nabízejí širokou škálu vozidel. Pronájem auta vám poskytne svobodu prozkoumávat okolí a navštěvovat okolní pláže a atrakce.

Co dělat v Algheru?

1. Procházka historickým centrem: Vydejte se na procházku úzkými uličkami starého města a objevte jeho bohaté dědictví. Projděte se po hradbách z 16. století, obdivujte gotickou katedrálu Santa Maria a ponořte se do atmosféry malebných náměstí a tržišť.

2. Pláže: Alghero je známé svými nádhernými plážemi. Navštivte pláž Spiaggia di Maria Pia s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou nebo se vydejte na Pláž Bombarde, která je ideální pro relaxaci a vodní sporty.

3. Potápění a šnorchlování: Podmořský svět kolem Alghera je bohatý na život a nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Připojte se k potápěčskému výletu a objevte korálové útesy, jeskyně a různé druhy mořského života.

4. Výlety do okolí: Využijte svého pobytu v Algheru k objevování okolního regionu. Navštivte například Neptunovy jeskyně, které se nacházejí nedaleko města a nabízejí úchvatné podzemní scenérie.

5. Gastronomické dobrodružství: Vychutnejte si bohatou sardinskou kuchyni v jedné z místních restaurací. Ochutnejte čerstvé mořské plody, tradiční těstoviny, sýry a další lahůdky.

Akční letenky Alghero

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.