TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Vídně (tam a zpět) od 710,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Vídně (tam a zpět) od 710,- Kč
Rezervace letenky

Další letecká linka do italské Sardínie opět dostává zelenou. Hromadí se nám počet tarifů za nejnižší cenu nejen do Itálie, ale také do samotné Sardínie. Po Algheru je tu nízkonákladová varianta do Cagliari, která tu byla naposledy v loni létě. Jedná se o variantu zpáteční letenky do Cagliari s odletem z Vídně od 710,- Kč.

Obousměrné letenky do Cagliari z Vídně od sedmi stovek vypravuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Jedná se o termíny s odlety od 27. března do 27. října 2022.

Nenechte se mýlit, jestli vám někdo tvrdí, že levná letenka se získá jedině díky rezervaci se značným časovým předstihem. Tenhle mýtus už neplatí. Nejvýhodněji s Ryanair poletíme do Cagliari z Vídně už zhruba za měsíc a nějaký den. Samozřejmě kdo si bookne letenku do Sardínie na květen, tak určitě taky neprohloupí.

Detaily letu: Starty jsou z letiště ve Vídni (VIE) s přímými lety na Cagliari (CAG) Elmas airport - Itálie. Lowcost zpáteční linka Ryanairu s jedním příručním zavazadlem bez doplatku trvá přesně dvě hodiny.

Tip: Z Vídně létají hlavně ti, co bydlí v okolí Brna. Když jste například o ostravského regionu, poletíte do Cagliari od 796,- Kč s Ryanairem raději z polského Krakova. Kdo je z Prahy, využívá nejčastěji lowcost lety do Cagliari z Prahy od španělské Vueling Airlines. přehled najdete pod odkazem níže.

Dopravce: Ryanair

Přehled všech levných letenek do Cagliari zde.

TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie - aktuální přehled.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.