TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Krakova (zpáteční) 941,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Krakova (zpáteční) 941,- Kč
Rezervace letenky

Je tu bezva tip na rezervaci levné letenky do Sardínie, který se nejvíce šikne obyvatelům ze Severomoravského kraje a Slezska. Leťte do oblíbeného italského letoviska Cagliari při odletu z perfektně dostupného polského Krakova (např. vlakem LeoExpress z Ostravy již od 79,- Kč). Zpáteční letenky do Cagliari jsou již od 941,- Kč.

Této nízkonákladové lince do Itálie (Sardínie - Cagliari) šéfuje irská Ryanair, s kterou se tam dostaneme od pozítří. Nejlevnější letenky do Cagliari s odlety z polského Krakova a to jsou ty pod tisíc korun, ulovíme například při odletu 27. října, nebo 20. listopadu.

Linka do Cagliari společnosti Ryanair je provozována po celý rok. V systému najdete i termíny na příští letní prázdniny.

Popis lowcost letu do Sardínie: Odlety z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přílety na letiště Cagliari (CAG) Elmas Airport - Itálie. Doba letu 2h a 25min. Kabinové zavazadlo v ceně.

Další tipy na letenky do Itálie? Mrkněte na tuto stránku!

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.