TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Vídně, Bratislavy a Katovic (zpáteční) od 591,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero z Vídně, Bratislavy a Katovic (zpáteční) od 591,- Kč
Rezervace letenky

Turistická sezóna už klepe na dveře a vy se stále neumíte rozhodnout, kam konečně letos po dvouleté koronavirové pauze vyrazit? Vodítkem a inspirací by vám mohla být žádaná italská Sardínie. Připravili jsme si pro vás souhrn nabídek levných letů do Alghera s odlety z Vídně, Bratislavy a Katovic již od 591,- Kč. To je cena za zpáteční letenky.

Všechny představované lowcost letenky Alghero mají jedno společné. Tím je letecká společnost Ryanair. Z Katovic do Sardínie sice létá i Wizz Air, ale za více než dvojnásobek. odměnou jsou ale sezónní termíny, proto ani je nevynecháme. Naopak u Ryanair stojí nejméně letenky do Itálie na květen.

Výšed najdete na každou verzi letu do Alghera i samostatný kalendář, z kterého se letenka vybírá a rezervuje velmi snadno jak z mobilu, tak i ze stolního počítače. Jediná podmínka je rychlá rezervace, poněvadž kapacita míst se přifouknout nedá.

U všech spojů do Alghera je i návrat a doprava příručního zavazadla (zdarma).

Může se hodit: Přehled TOP 15 levných letenek do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.