TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie do tisícovky - levné letenky do Alghero z Vídně ↔ 897 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Sardínie do tisícovky - levné letenky do Alghero z Vídně ↔ 897 Kč
Rezervace letenky

Ještě stále nemáte zajištěnou dovolenou pro letošní rok? Poradíme vám, jak zvládnout trip do italské Sardínie za nízké cestovní náklady. Myslíte, že ušetříte, když do Itálie pojedete autem, nebo busem? Minulost! Tohle platilo dříve. Nyní se však nejlevnější forma dopravy stala letecká. Důkaz? Aktuální levné letenky do Alghera z Vídně od 897 Kč.

Odlety z vídeňského letiště jsou teď pro lety do Sardínie nejvýhodnější. Ještě stále jdou chytnout letenky Alghero na začátek letní turistické sezóny, ale v kurzu je taky květen. Kalendář už obsahuje volná místa až do konce března 2023.

Přímý let do Itálie od Ryanair vede z Vídně - Schwechat (VIE) na letiště Alghero (AHO) Fertilia airport - Sardínie. Doba letu dvě hodiny.

Letíte poprvé? Cesta je s příručním zavazadlem. Jeho doprava je zdarma a nepodléhá odbavení.

Dopravce: Ryanair

TIP: Máme pro vás 78 výhodných spojů do Itálie od 287 Kč. Nejlevnější jsme pro vás zveřejnili na stránce TOP 15 letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.