TIP! Ryanair ✈ Itálie - Lombardie - levné letenky do Milána z Vídně na letní prázdniny ↔ od 695 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Lombardie - levné letenky do Milána z Vídně na letní prázdniny ↔ od 695 Kč

Spoje do italské Lombardie jsou jedny z nejvytíženějších, není tedy divu, že na těchto trasách probíhají velké konkurenční boje a z toho český cestovatel může mít jen radost. Proč, je více než jasné. Ceny i přes inflaci letí dolů. Jako důkaz vám předkládáme sezónní levné letenky do Milána s odletem z Vídně a zpátky již od 695 korun!

Dostupnost

Aktuálně vede Ryanair, který je nyní s cenou oproti konkurenční Wizz Air na polovině! K dispozici máme i lowcost letenkový kalendář pro snadný výběr data letu. Zde je to zásadní, protože každý den je jiná cena letu (vidíte u termínu). Vybírat lze letenky Milán z Vídně z cestovního období 18. červen 2022 až 25. březen 2023. Tip redakce: Doporučujeme letět v červenci, kdy zaplatíme nejméně.

Itinerář letu do Lombardie

Linka společnosti Ryanair vede z Vídně (VIE) na letiště Malpensa airport (MXP) . Let do Itálie trvá půldruhé hodiny.

Přeprava zavazadel

U těchto lowcost tarifů platí, že u zpáteční letenky máme zdarma i dopravu kabinového zavazadla. U Ryanair to je taška, nebo kufr (kabelka se nepočítá) 40 x 20 x 25 cm bez omezení hmotnosti. Se zakoupením priority boarding to je 55 x 20 x 40 cm a maximálně do 10 kg.

TIP

Kromě letů do Milána z Vídně najdete níže i tarify s odlety Krakova a Prahy.

Akční letenky do Milána

 

Přehled levných letenek do Itálie

Výběr TOP 15 na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.