TIP! Ryanair ✈ Itálie - Lombardie - akční letenky Bergamo z Prahy ↔ od 959 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - akční letenky Bergamo z Prahy ↔ od 959 Kč
Rezervace letenky

Tradiční letecký spoj do italské Lombardie je opět dostupný pod tisícovku. Jeden z nejčastěji využívaných letů českou klientelou je let z Prahy do Bergama, který již roku zastřešuje irská letecká společnost Ryanair. Chcete li letět výhradně z českého hlavního města, je nyní ideální čas na rezervaci. Tam a zpátky se podíváme už za 958 Kč.

Kdy letět do Bergama?

Chcete nejlevnější letenky? Pak se zaměřte na odlety v měsíci říjnu a o krapek levněji ještě v listopadu. Kompletní cestovní období pro rezervaci letenky Bergamo z Prahy je u Ryanair na dobu od 8. září 2022 do 31. července 2023.

Informace k letu do Bergama

Do Bergama se odlétá z letiště Praha Václav Havel. Linka je bez přestupu s příletem na (BGY) Orio Al Serio airport - Itálie. Stejně jen v opačném pořadí letíme s Ryanair i zpátky.

Zavazadla

Zdarma jedno palubní zavazadlo. Chcete další? V průběhu rezervace si vyberte službu priority boarding.

Tip redakce

Níže najdete celkem 4 varianty letů do Bergama. Kromě odletů z Prahy také z Bratislavy, Vídně a Berlína.

Akční letenky Bergamo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.