TIP! Ryanair ✈ Itálie - Ligurie - levné letenky do Janova z Vídně ↔ od 682 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Ligurie - levné letenky do Janova z Vídně ↔ od 682 Kč
Rezervace letenky

Jedna z nejlevnějších letenek k moři? Aktuálně je to Itálie v podobě zpáteční letenky do Ligurie. Je tu nová pozvánka do Janova, která vám může ušetřit nemalé cestovní náklady. Inspirujte se nízkonákladovým letem společnosti Ryanair do Janova. Přístavní město ve Středozemním moři je teď letecky dostupné už za pouhých 682 Korun.

Kdy letět do Itálie pod 7 stovek?

Letenky do Janova z Vídně jsou zatím dostupné na první čtvrtletí roku 2023, tedy leden, únor a březen. Níže je rozpis cen na jednotlivé měsíce. Rozdíl je minimální.

- leden - Ryanair - Itálie - Janov z Vídně od 682 Kč

- únor - Ryanair - Itálie - Janov z Vídně od 855 Kč

- březen - Ryanair - Itálie - Janov z Vídně od 1.174 Kč

Náš tip

Zajímají vás i další levné letenky do Itálie? Doporučujeme například Bergamo od 805 Kč, Neapol od 970 Kč, Miláno a Benátky od 985 Kč, Turín z Prahy od tisícovky, pak ještě Alghero, Pisa, Bari, Lamezia Terme, Cagliari, Treviso a hromada dalších.

Akční letenky Janov

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.