TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - levné letenky Řím z Prahy také na letní prázdniny (zpáteční) od 1.010,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - levné letenky Řím z Prahy také na letní prázdniny (zpáteční) od 1.010,- Kč
Rezervace letenky

Nejžádanější evropská destinace číslo 1? Řím! Nechte se inspirovat aktuálním dubnovým návodem na nedostupnější let do tohoto italského města při odletech z České republiky. Kdo je nejlevnější na lince z hlavního města Česka? Tradičně Ryanair. Pakliže tuto arolinku nemáte v oblibě, jsou tu alternativy z Prahy od Wizz Air a Eurowings.

Jak u Ryanair vypadá konkrétní nacenění letů do Říma z Prahy a zpátky na následující měsíce: Duben od 1.176,- Kč, květen od 1.011,- Kč, červen od 1.152,- Kč, červenec od 1.410,- Kč, srpen od 1.515,- Kč. Létat do hlavního města Itálie se dá až do 29. 10. 2022, pak letošní turistická sezóna končí.

Řím má dvě letiště. Leonarda da Vinci–Fiumicino (FCO) a Ciampino (CIA). Ryanair létá z Prahy (PRG) na první jmenované. Trvá letu je 1 hodina a 40 minut. Stejné podmínky nás čekají i při zpáteční cestě.

Lowcost aerolinky jako Ryanair přidávají k letenkám tradičně zdarma 1 kabinového zavazadla. Rozdíl v tomto je, že se nemusíte zdržovat s jeho odbavováním.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled TOP 15 lowcost letenek do Itálie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.