TIP! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Říma z Bratislavy ↔ od 664 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Říma z Bratislavy ↔ od 664 Kč
Rezervace letenky

Do "věčného města" letecky ze Slovenska pod sedm stovek. Takový je scénář posledního úterního dne v měsíci říjnu. Cestujete rádi od našich východních sousedů? Ušetřit značné peníze nám teď může ušetřit lowcost tarif společnosti Ryanair. Dnes se objevily v systému zpáteční letenky do Říma s odletem z Bratislavy již od 664 Kč.

Kdy letět za levný peníz do Říma?

Nakoukněte do kalendáře. Lowcost letenky vždycky vybírejte hlavně přes něj. Jedině tak uvidíte ucelený přehled cen pro jednotlivé dny. Nikdo nechce platit zbytečně moc, když mnohdy jen stačí lehce poupravit datum. Levné letenky Řím z Bratislavy v produkci irské Ryanair bookujte na období 30. říjen 2022 až 28. srpen 2023.

Lowcostem rovnou do Říma

Zvolíme li tento spoj z Bratislavy, poletíme do Itálie s leteckou společností Ryanair z letiště M. R. Štefánika v Bratislavě (BTS) - Slovensko. Přistávat budeme na Řím (CIA) Ciampino airport za hodinu a čtyřicet minut. V dané částce je vždy i zpáteční letenka.

Náš tip

Řím patří mezi nejnavštěvovanější evropská města a tak tam logicky vede slušný počet nízkonákladových letů. Do Říma můžeme odlétat z Bratislavy, Vídně, Krakova, Katovic a Prahy. Odkazy na akční letenky s kalendáři najdete o kousek níže.

Akční letenky do Říma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.