TIP! Ryanair ✈ Itálie - letenky do Rimini z Vídně na hlavní turistickou sezónu od 844 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - letenky do Rimini z Vídně na hlavní turistickou sezónu od 844 Kč
Rezervace letenky

Je tu aktuální návod na ekonomicky nenáročnou letní dovolenou na severu Itálie. Jak na to? Mrkněte na dnešní nacenění letenek do provincie Emilia-Romagna a přímořského letoviska Rimini. Lowcost linku z Vídně má pod palcem Ryanair a podmínky nabízí opravdu příznivé. Stručně a jasně. Zpátečná letenka Rimini z Vídně již od 844 Kč!

Mnohokrát se můžeme s tím, že vidíme levnou letenku, ale po rozkliknutí volných termínů vidíme přemrštěnou cenu na hlavní letní sezónu a naopak nejlevnější letenky na neatraktivní zimní období. Tohle ale není tento případ!

Dostupnost: Obousměrní nízkonákladové letenky do italského letoviska Rimini z Vídně má Ryanair na červen až září a na takový začátek léta není problém koupit letenku do Itálie pod tisíc korun.

Kdo si ale myslí, že si takto počká do léta a pak objedná na poslední chvíli, tak se šeredně plete. Vše bude obsazeno a co bude volné, bude stát mírně řečeno astronomickou sumu.

Nejvíce vás zajímá: TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.