TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Kampánie - letenky Neapol z Prahy ↔ na přelom května a června 812,- Kč

TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Kampánie - letenky Neapol z Prahy ↔ na přelom května a června 812,- Kč
Rezervace letenky

Italská Kampánie s městem Neapol je na jaře jedním z hlavních zájmů českého cestovatele. Nejvíce vás samozřejmě zajímají odlety z Prahy. Jaká je situace 10. května? Nejlevnější spoje do Neapole nám vypraví letecká společnost Ryanair a to od 812,- Kč. Tady vždy panuje velká konkurence. Ještě v dubnu byla levnější Wizz Air.

Dost plkání o historii letenek. Zajímá nás současnost. K dnešnímu dni se vyplatí rezervovat levná letenka do Neapole s odletem z Prahy například na přelom května a června a nebo rovnou termín na červen. Přímo na letní prázdniny to u Ryanair vychází asi na dva tisíce a to taky není xve srovnání s jinými spoji žádná hrůza.

Přímý lowcost let vypravuje letecký gigant z Irska (Ryanair). Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

TIP: Jste li ze Severní Moravy, případně Slezska, více se vám vyplatí letět do italské Kampánie z Katovic. Tyto spoje s cílem Neapol vypravuje maďarská Wizz Air a jsou v prodeji od 1.050,- Kč. Více na stránce přehled všech levných letenek do Neapole.

TIP: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.