TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Emilia Romagna - levné letenky Rimini z Vídně a Krakova také na léto ↔ 759,- Kč

TIP! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - Emilia Romagna - levné letenky Rimini z Vídně a Krakova také na léto ↔ 759,- Kč
Rezervace letenky

Dovolená u moře v Itálii bez cestovní kanceláře může znamenat značnou úsporu nákladů. Do hledáčku jsme si vzali provinci Emilia-Romagna a letovisko Rimini. K pobřeží Jadranu nám vedou dva výhodné lowcost spoje aerolinek Ryanair. Pro jednu část republiky (ze severní Moravy) to jsou odlety z Krakova a pro jih odlety z Vídně.

Letenky do Rimini i včetně návratu nemusí stát více než 658,- Kč v případě letu z Krakova. V případě letu z Vídně to je od 759,- Kč. Za letenky na hlavní sezónu se tadyc moc nedoplácí, tak toho využijte.

Podrobnosti o Ryanair přímých zpátečních letech do Itálie se dozvíte přímo v náhledu rezervace.

Apeninský ostrov a lety na něj mapujeme pravidelně. Podívejte se na stránku TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.