TIP! Ryanair - Itálie - Emilia Romagna - levné letenky Rimini z Krakova (tam a zpět) také na léto od 397,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Emilia Romagna - levné letenky Rimini z Krakova (tam a zpět) také na léto od 397,- Kč
Rezervace letenky

Hlavní turistické centrum italské provincie Emillia-Romagna? Pobřežní město Rimini omýváno Jaderským mořem. Proč o něm teď píšeme? Protože zpáteční letenky zlevnily až pod pětistovku. Lovci nejlevnějších letenek, máte to blízko do Krakova? Pak doporučujeme zpáteční levné letenky do Rimini z Krakova od 397,- Kč.

Dovolujeme si upozornit, žen za takovou cenu jsme si levné letenky do Rimini ještě nikdy objednat nemohlo. Nejméně jsme platili v červnu 2021 od 673,- Kč. Momentálně se nám může podařit získat tato zpáteční letenka do Itálie i pod 4 stovky.

Dostupnost: Kalendář Ryanair dovoluje objednávat letenky do Rimini z Krakova na termíny od konce tohoto měsíce. Konkrétně od 27. března až do konce června. Nejvíce teď stojí za to zaměřit pozornost na začátek léta! Let v hlavní sezóně a do pětistovky, to je sen každého správného cestovatele.

Odlétá se z letiště Krakov John Paul airport - Polsko a přistává na letišti Rimini (RMI) Miramare Airport - Itálie. Lowcost linka trvá 1h a 40min. Zpáteční let je v ceně společně s dopravou jednoho kabinového zavazadla.

Pozor! Atraktivní místa jako je toto do Itálie se prodávají velmi rychle. Jestli rezervaci odložíte, nedivte se, že už na vás pak vykoukne třeba úplně jiná cena letenky. U nízkonákladových letů je zásadním faktorem rychlost.

Dopravce: Ryanair

Další tipy na levné letenky do Itálie zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.