TIP! Ryanair ✈ Itálie - Emilia-Romagna - 3 verze letenek do Boloni z Norimberku, Vídně a Prahy ↔ od 749 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - 3 verze letenek do Boloni z Norimberku, Vídně a Prahy ↔ od 749 Kč

Připravili jsme pro vás nový přehled letenek na sever Itálie do provincie Emilia Romagna. V současnosti existují tři verze lowcost letů, které nám zajistí dopravu za pár set Korun. Na kulinářské speciality i prohlídku krásného města vyrazíme s aerolinkami Ryanair. Na výběr jsou levné letenky do Boloni s odlety z Norimberku, Vídně a také Prahy!

3 verze letenek do Boloni již od 749 Kč

Obousměrný let s cílem Boloňa nás nemusí stát více než cena lepšího obědu v restauraci. Nevěříte? Mrkněte na možnosti níže.

1. Ryanair - Itálie - letenky Boloňa z Norimberku od 749 Kč - termíny 27. leden až 27. říjen 2023

2. Ryanair - Itálie - letenky Boloňa z Vídně od 988 Kč - termíny 27. leden až 28. říjen 2023

3. Ryanair - Itálie - letenky Boloňa z Prahy od 1.409 Kč - termíny 26. březen až 27. říjen 2023

Lowcostové lety na sever Itálie jsou všechny obousměrné. Ryanair jako klasická nízkonákladovka přidává jedno palubní zavazadlo k letenkám zdarma.

Důležité info

Pozor! Všechny nízkonákladové lety do Itálie, ale i do dalších zemí, je potřeba rezervovat neprodleně. Odložíte objednávku až na zítra? Pak počítejte, že podmínky už se pak mohou zcela lišit. Rychlost je tady zásadní.

Akční letenky Boloňa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.