TIP! Ryanair ✈ Itálie - Apulie - akční letenky do Brindisi z Vídně na závěr sezóny ↔ od 1.028 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Apulie - akční letenky do Brindisi z Vídně na závěr sezóny ↔ od 1.028 Kč
Rezervace letenky

Hlavní cestovní ruch nám pomalu utichnul, to však nebrání cestovatelům i po skončení letních prázdnin dále navštěvovat příjemná letoviska a přístavní města a přitom si ještě užít klid, po kterém prahne nejeden dobrodruh. Dnes jsme pro vás vybrali italskou Apulii a město Brindisi. Z Vídně a zpátky to letecky nyní do Brindisi vychází na 1.028 Kč.

Kdy letět do italské Apulie?

Rozklikněte si kalendář volných míst. Najdete ho buď pod odkazem ve vrchní nebo spodní části článku. Aktuálně v něm ještě najdeme letenky do Brindisi s odlety z Vídně na datumy odletu od 17. září s návraty do 29. října 2022.

Jak rychle budu v Brindisi?

Tuto linku vypravuje Ryanair, která létá vždy přímo. Z letiště Vídeň Schwechat (VIE) (doprava nejlépe vlakem RegioJet) to do Brindisi - letiště (BDS) Brindisi Papola Casale airport - Itálie. Doba letu je pouhá hodina a půl.

Tip redakce

Pakliže byste rádi na jiné místo Itálie mimo Apulii a město Brindisi, můžete se inspirovat TOP 15 přehled nejlevnějších letenek do Itálie. Aktuálně se jedná třeba o Janov z Vídně a zpět od 781 Kč, Boloňu od 855 Kč, Pisu od 877 Kč, Benátky z Prahy od 882 Kč, Milán od 928 Kč a další. Přehled níže.

Akční letenky do Itálie TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.