TIP! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Krakova a Prahy (tam a zpět) od 580,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Krakova a Prahy (tam a zpět) od 580,- Kč
Rezervace letenky

Jak navštívit přímořské letovisko Pescara u jaderského moře. Nejlidnatější město oblasti Abruzza lze smysluplně letecky absolvovat ze dvou letišť. Buď využijeme zpáteční levné letenky do Pescary s odlety z Prahy od 632,- Kč. V případě, že jste z východní části Česka, je lepší letět z nedalekého Krakova a to od 580,- Kč.

Za oběma lowcost tarify stojí jeden autor. Je to irská letecká společnost Ryanair, která pro Česko a okolí obhospodařuje nejvíce nízkonákladových letů a to nejen do Itálie.

Dostupnost: U letů do Pescary z Krakova nám Ryanair nabízí dostupnost míst od 28. března do 29. srpna 2022. U letů do Pescary z Prahy od 28. března do 28. října 2022. Určitě stojí za to si detailněji projít oba kalendáře.

Přílety jsou na letiště Pescara (PSR) Liberi Airport - Itálie a trvají okolo dvou hodin jak z Krakova, tak i při odletu z Prahy.

Standartně to je cena za zpáteční letenky s přepravou příručního zavazadla.

Dopravce: Ryanair

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Itálie najdete na této stránce.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.