TIP! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Krakova a Prahy (tam a zpět) od 580,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Krakova a Prahy (tam a zpět) od 580,- Kč
Rezervace letenky

Jak navštívit přímořské letovisko Pescara u jaderského moře. Nejlidnatější město oblasti Abruzza lze smysluplně letecky absolvovat ze dvou letišť. Buď využijeme zpáteční levné letenky do Pescary s odlety z Prahy od 632,- Kč. V případě, že jste z východní části Česka, je lepší letět z nedalekého Krakova a to od 580,- Kč.

Za oběma lowcost tarify stojí jeden autor. Je to irská letecká společnost Ryanair, která pro Česko a okolí obhospodařuje nejvíce nízkonákladových letů a to nejen do Itálie.

Dostupnost: U letů do Pescary z Krakova nám Ryanair nabízí dostupnost míst od 28. března do 29. srpna 2022. U letů do Pescary z Prahy od 28. března do 28. října 2022. Určitě stojí za to si detailněji projít oba kalendáře.

Přílety jsou na letiště Pescara (PSR) Liberi Airport - Itálie a trvají okolo dvou hodin jak z Krakova, tak i při odletu z Prahy.

Standartně to je cena za zpáteční letenky s přepravou příručního zavazadla.

Dopravce: Ryanair

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Itálie najdete na této stránce.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.