TIP! Ryanair ✈ Itálie - Abruzzo - levné letenky do Pescary z Prahy ↔ od 1.607 Kč

TIP! Ryanair ✈ Itálie - Abruzzo - levné letenky do Pescary z Prahy ↔ od 1.607 Kč
Rezervace letenky

Pescara je ideálním místem pro ty, kteří touží po dokonalé kombinaci krásné přírody a italské kultury. Ležící na pobřeží Jadranu a obklopená horami v kraji Abruzzo. Tato malebná oblast Itálie nabízí návštěvníkům mnoho aktivit. Pro českého cestovatele je ideální spoj v podání Ryanair zpáteční levné letenky Pescara z Prahy od 1.607 Kč.

Kdy letět do Pescary?

- květen - Itálie - Pescara z Prahy od 1.608 Kč

- červen - Itálie - Pescara z Prahy od 2.070 Kč

- červenec - Itálie - Pescara z Prahy od 2.756 Kč

- srpen - Itálie - Pescara z Prahy od 2.981 Kč

- září - Itálie - Pescara z Prahy od 2.627 Kč

- říjen - Itálie - Pescara z Prahy od 2.767 Kč

Jak se dostanu z letiště do centra Pescary?

Autobusem: Autobusy jsou k dispozici na letišti a nabízejí spojení do centra města. Jízdní doba trvá asi 20 minut a cena se pohybuje kolem 2 eur.

Taxi: Taxíky jsou také k dispozici na letišti a jsou rychlou a pohodlnou volbou pro přesun do centra města. Jízdní doba trvá asi 15 minut a cena se pohybuje kolem 25-30 eur.

Pronájem auta: Na letišti Liberi Airport jsou k dispozici různé společnosti, které nabízejí pronájem auta. Tento způsob přepravy je velmi flexibilní a umožňuje vám prozkoumat okolní krajinu. Ceny za pronájem auta začínají na přibližně 25 eur za den.

Soukromý přepravce: Pokud preferujete větší pohodlí a luxus, můžete si objednat soukromého přepravce přímo na letišti. Cena za tento způsob přepravy závisí na poskytovateli služeb.

Co dělat v Pescaře?

Navštivte historické centrum města s mnoha památkami, jako je například katedrála sv. Cettea, Muzeum přírodních věd Gabriele d'Annunzia nebo hrad Aragonese.

Procházejte se po nábřeží a užívejte si nádherný výhled na Jaderské moře.

Vychutnejte si místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací, kde ochutnáte čerstvé ryby a plody moře, nebo tradiční regionální speciality jako je arrosticini nebo ravioli alla chitarra.

Pro milovníky přírody a turistiky doporučujeme výlet do Národního parku Abruzzo, Lazio a Molise, který se nachází nedaleko Pescary a nabízí mnoho krásných výhledů a přírodních scenérií.

Navštivte místní trhy, kde si můžete zakoupit kvalitní regionální produkty, jako jsou víno, sýry, olivový olej a další delikatesy.

Pro ty, co si chtějí užít koupání, jsou zde nádherné písčité pláže a čisté vody Jaderského moře, ideální pro koupání a opalování.

Akční letenky Pescara

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.