TIP! Ryanair ✈ Irsko - levné letenky Dublin z Norimberku ↔ od 1.002 Kč

TIP! Ryanair ✈ Irsko - levné letenky Dublin z Norimberku ↔ od 1.002 Kč
Rezervace letenky

Ceny letenek do irského Dublinu na hlavní letní sezónu šly raketově vzhůru, ať už se jedná o odlet z Vídně, Bratislavy, nebo Prahy, letenka na prázdniny už stojí i několik tisíc. Existuje řešení, jak se tam i přesto dostat letecky v létě a za levno? Ano! Využijte čtvrtý tarif do Dublinu společnosti Ryanair. Při odletu z Norimberku již od 1.002 Kč!

Letenky Dublin z Norimberku a zpět od 1.002 Kč!

Dopravce: Ryanair

Cestovní období: 18. červen 2023 až 27. říjen 2023

Nejlevnější letenky: červenec, srpen, září, říjen

Odlet: Norimberk (NUE) Nuernberg Arpt - Německo

Přílet: Dublin (DUB) Dublin Arpt - Irsko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se dostat z Česka do Norimberku?

1. Autem: Jízda autem je jednou z možností. Z Prahy do Norimberku je to přibližně 300 km a cesta trvá přibližně 3 hodiny. Doporučuje se používat dálnice D5 a A6.

2. Vlakem: Vlak je pohodlnou volbou pro cestu do Norimberku. Existují přímé spoje z několika českých měst, včetně Prahy. Cesta vlakem z Prahy do Norimberku trvá přibližně 4-5 hodin, v závislosti na spoji.

3. Autobusem: Také je možné využít autobusového spojení mezi Českem a Norimberkem. Existují různé dopravní společnosti, které nabízejí přímé spoje mezi těmito destinacemi.

Jak se po příletu do Dublinu dostat z letiště?

1. Autobus: Autobusová linka Airlink Express je praktickou a cenově dostupnou volbou. Cesta z letiště do centra města trvá přibližně 30-40 minut a cena jízdenky je kolem 7-8 eur.

2. MHD: Městská hromadná doprava je další možností. Linka 41 nebo 16A vás přivede z letiště do centra. Cena jízdenky je přibližně 3 eury a cesta trvá asi 40-50 minut.

3. Taxi nebo soukromý přepravce: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si vzít taxi nebo soukromého přepravce. Cena taxi se pohybuje kolem 25-35 eur a doba jízdy závisí na dopravní situaci.

Co dělat v Dublinu?


1. Guinnesova pivovarská továrna: Navštivte legendární Guinnesovu pivovarskou továrnu, kde se dozvíte více o historii a výrobě tohoto slavného irského piva. Můžete si prohlédnout výstavy, ochutnat čerstvé pivo a vychutnat si nádherný výhled na město z vyhlídkového baru.

2. Temple Bar: Toto živé a barevné čtvrť je známé pro svou bohatou nabídku hospod, restaurací, uměleckých galerií a živou hudební scénu. Procházejte se po ulicích, ochutnávejte tradiční irské jídlo a zastavte se na koncertu živé hudby v jedné z místních hospod.

3. Dublinský hrad: Obdivujte architekturu a historii Dublinského hradu, který je jednou z nejznámějších památek města. Procházejte se po rozlehlých zahradách, navštivte historické muzeum a objevte tajemství této ikonické stavby.

4. Trinity College: Navštivte nejstarší univerzitu v Irsku, Trinity College. Prohlédněte si historickou knihovnu s neocenitelnými rukopisy a knihami, mezi kterými je také slavný Kniha Kells, a procházejte se po nádherném kampusu.

5. Phoenix Park: Odpočiňte si v rozlehlém Phoenix Parku, který je jedním z největších městských parků v Evropě. Zde si můžete užít procházku, půjčit si kolo, navštívit Dublinskou zoo nebo si udělat piknik v příjemném prostředí.

6. Muzeum irského národního pokladu: Obdivujte bohatou sbírku uměleckých děl, historických artefaktů a pokladů irského dědictví v Muzeu irského národního pokladu. Zde se dozvíte více o kulturním a historickém bohatství Irska.

To je pouze malý výběr z toho, co Dublin nabízí. Město je plné života, historie, umění a skvělého jídla, takže je tu vždy něco pro každého návštěvníka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.